Časté dotazy

Na co se nejčastěji ptáte :)

 

Mohu platit v Eurech? Ano, můžete. V pravém horním rohu si přepněte z CZK na EUR. Takto se vám přepočítá celý obchod do Eur.
 
Dobrý deň , posielate aj na Slovensko? Ano, zasíláme. V pravém horním rohu si překliknete na EURO a na konci objednávky si zvolte dopravu - Zásilkovna SK, kterou tam nabízíme.
 
Zasíláte i na dobírku? Bohužel na dobírku standardně zboží nezasíláme. Každou objednávku vyrábíme podle přání klienta, tudíž je každý produkt originál. Uhrazenou platbou, potvrzujete tedy svou objednávku.
 
Lze gravírovat jakoukoliv fotografii? Technická kvalita obrázku je pro gravírování velmi důležitá, proto nelze gravírovat jakoukoliv fotografii.

Nelze gravírovat vyfocenou klasickou papírovou fotografii, snímek obrazovky nebo vyfocený monitor vašeho pc nebo fotografii staženou z facebooku. V žádném případě nemohou být použity a zvětšeny malé obrázky, protože mají malé rozlišení a výsledná kvalita by nebyla dostatečná. Fotografie pro laserové gravírování musí mít rozlišení nejméně 300 dpi.

Mohu na vaše výrobky použít barvu? Ano, na veškeré naše výrobky lze použít např. akrylové a křídové barvy a spreje, vodovky, pastelky i fixy. Ve fantazii se meze nekladou a dřevo snese téměř vše. Záleží na vás, zda chcete nechat přiznaná leta ve dřevě, či nikoliv.

Zakázková výroba
 
V jakém formátu vám mám poslat logo? Logo prosím posílejte ve formátech: .ai , .jpg , .dxf , .crd , .png, .dxf
Vyrobíte mi jen jeden kus? Ano, vyrábíme již od jednoho kusu a započítává se poté cena za zpracování grafického návrhu. V případě dotazů, nás neváhejte kontaktovat info@vypaleno.cz.