Reference

Referencí máme hodně a některé je složité popsat, ale můžete se na naši práci jet podívat osobně a to hned na několik skvělých míst :)

Gastro

  • Jedním z těchto míst je Pršuterie Klika v Českém Krumlově, kde jsme ladili veškeré detaily od stolů přes svítidla, cedulky, krytky na kabely, meníčka a další drobnosti, které určitě na první pohled poznáte.
  • Dalším velmi příjemným podnikem je pršuterie v Českých Budějovicích Pršutka, kde jsme vyráběli meníčka v provance stylu a spoustu designových detailů.
  • V Českém Krumlově si naši práci můžete prohlédnout hned v několika dalších podnicích. Například v "hamburgrárně" Můstek Beer&Burger v Masné ulici, kde jsme vyladili jak monstrózní ceduli nad vraty, tak stylová párátka a další dřevěné detaily. Pro Egon Café v široké ulici jsme vytvořili originální dřevěná meníčka, v Hospodě 99 si dáte vynikající hamburger s našimi párátky. V Bistro 53 najdete na stolech garvírovaná loga, meníčka a magnetky jsme vyráběli pro vynikající pizzerii Don Pietro. Dřevěná reservéčka, steakové vlaječky a další dřevěné vychytávky jsme vyráběli pro Pivnici Kavalírka a v neposlední řadě v Konibaru v Kájově najdete hned několik našich produktů, jako jsou meníčka a dřevěné piktogramy.

V roce 2021 jsme také navázali spolupráci i s místními kempy a občerstveními u vody jako jsou Občerstvení u Papouščí skály ve Spolí a Občerstvení u Kalkyho v Rájově.

         

ZOO

  • Máme tu čest spolupracovat se suvenýr shopy v Safari parku Dvůr Králové nad Labem, kam dodáváme krásné magnetky, náušnice a fotografie zvířat.
  • Další skvělou zoo, se kterou spolupracujeme, je ZOO Dvorec, kde kromě našich magnetek a dřevěných náušnic,  můžete vídat i naše krásné navigační cedule.

Jelikož dřevěné magnetky a suvenýry do ZOO patří, rádi jsme nově navázali spolupráci i s dalšími, jako jsou Faunapark, Babiččin dvoreček, Zookoutek Wapiti, Statek u Merlina, Zoopark Olovnice, Biopark Štít, ParaZoo a v neposlední řadě naše krásná Zoo Hluboká nad Vltavou. Každá tato ZOO a Zookoutek má na suvenýrech svá vlastní zvířátka. Toto je naše radost :) .

   

Designovky

 

  •  V roce 2021 jsme zahájili spolupráci s firmou Leonardo Wood, která nám přinesla nové zkušenosti z oblasti truhlářské práce. Jejich moderní a cool designovky zdobí gravírovaná loga z naší dílny. Spolupracovali jsme s nimi také například na projektu směrovek pro Decathlon v Českých Budějovicích.